Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL w obronie gimnazjów. "Nikt nie potrafi odpowiedzieć, po co są te zmiany"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Klika PO/ZSL do likwidacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wygladaja mi na zbyt inteligentnych i raczej nie powierzylbym im reformy szkolnictwa. Przypominaja mi towarzyszy z POP. Szczegolnie ten po prawej ma facjate pierwszego seketarza z jakiejs pipidowki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że już nastąpił koniec zslu. To była najbardziej szkodliwa organizacja po 1989 roku. Tylko stanowiska dla swoich w zdecydowanej większości nie posiadających kwalifikacji członków i ich rodzin. Żadnych idei. Żadnej troski o Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten głąb z Ciemierników co książki nie przeczytał może mówić o reformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławecki ale mi ekspert od chuwców pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za likwidacją gimnazjów które z dzieci robią robotów albo debili.Likwidować trzeba też uczelnie pseydo co w każdym miescie powiatowym powstały .Poziom zero nul!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile z naszej kasy zapłacili za ten artykuł nieroby rządzili od II wojny światowej do jesieni 2015 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że PSL chce likwidacji gimnazjów, bo jak wszystkim wiadomo, nie sprawdziły w naszej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ćwoki - eksperci od wideł i motyki, nieroby i pasożyty polskiej gospodarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kameleony ! Najgorzej ze jeszcze rządzą w samorządach w woj. Lubelskim np taki starosta zamojski po zawodówce a mgr kupił sobie na stadionie dziesięciolecia ! Brak słów partia gdzie zawieje tam powieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PSL nie może mieć własnego zdania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chór wujów. z PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy dyrektorzy gimnazjów są z PSL . Roczne pobory w/g BIP to około 70-80 tys. pln. Jest o co protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie wygladaja mi na zbyt inteligentnych i raczej nie powierzylbym im reformy szkolnictwa. Przypominaja mi towarzyszy z POP. Szczegolnie ten po prawej ma facjate pierwszego seketarza z jakiejs pipidowki.
pokaż swojego ryja , pośmiejemy się wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z PSL, skoro jesteście tacy ciemni to ja wam wyjaśnię po co są zlikwidowane gimnazja. Ale może najpierw zadam wam pytanie: czy znacie programy nauczania w gimnazjum z poszczególnych przedmiotów. Zakładam, że nie, ale jeżeli się mylę to tym bardziej gorzej dla was. Na wszelki wypadek może rozjaśnię wam mózgi i poinformuję was, że uczniowie gimnazjów kończą nauczanie historii na pierwszej wojnie światowej i jeżeli nie idą do liceum nie znają tak ważnych wydarzeń a późniejszego okresu. Czyżby pan Hetman nie chciał aby młode pokolenie wiedziało o tym, że podpisywał słynną rezolucję przeciwko swojej Ojczyźnie? Nikt nie będzie mi wciskał ciemnoty bo pracowałem przez wiele lat w szkole podstawowej i ostatnie kilkanaście lat w szkole średniej. Nikt mi nie będzie wciskał ciemnoty, że można przygotować uczniów liceum do studiów wyższych w ciągu 2,5 roku! Zamknijcie się i nie podłączajcie się tam gdzie nie jest wasze miejsce. W historii PSL bratało się z wieloma partiami, od nauczycieli WON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofillce w brudnych butsch po wyjściu z chlewni zarażonej afrykańskim pomorem swin i knurów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiczenie 3 knurów po porodzie prosiąt przez siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kameleony ! Najgorzej ze jeszcze rządzą w samorządach w woj. Lubelskim np taki starosta  zamojski po zawodówce a mgr kupił sobie na stadionie dziesięciolecia ! Brak słów partia gdzie zawieje tam powieje ! Spodziewaj się pozwu gamoniu. Może dopiero wyrok za naruszenie dóbr osobistych i publiczne znieważenie ostudzi twoją zaczadziałą głowę. Nie myśl,  że jesteś anonimowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie wygladaja mi na zbyt inteligentnych i raczej nie powierzylbym im reformy szkolnictwa. Przypominaja mi towarzyszy z POP. Szczegolnie ten po prawej ma facjate pierwszego seketarza z jakiejs pipidowki.
Gdy tworzono gimnazja za Buzka  i AWS kierownego z tylnego siedzenia,obecny zlepek rządzący wchodził w skład AWS,obecnie też kierownica jest na tylnej kanapie samochodu. Ówczesna POP to była WIELKA DEMOKRACJA w porównaniu do obecnej pop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kameleony ! Najgorzej ze jeszcze rządzą w samorządach w woj. Lubelskim np taki starosta  zamojski po zawodówce a mgr kupił sobie na stadionie dziesięciolecia ! Brak słów partia gdzie zawieje tam powieje ! Pan Starosta powinien cie pozwać gnoju, nikt nie może być bezkarny
Spodziewaj się pozwu gamoniu. Może dopiero wyrok za naruszenie dóbr osobistych i publiczne znieważenie ostudzi twoją zaczadziałą głowę. Nie myśl,  że jesteś anonimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...